موسیقی الکترونیک را بیشتر بشناسید

موسیقی الکترونیک گونه‌ای از موسیقی است که در مراحل تهیّهٔ آن از سازهای الکترونیک و فناوری موسیقی الکترونیک استفاده می‌شود یا در تولید صداها از ادوات آتیک استفاده نمی‌شود. به‌طور کلّی فرق عمدهٔ آن با انواع دیگر موسیقی در نوع صدای ساخته‌شده به‌وسیلهٔ ابزار الکترونیکی است. نمونه‌هایی از دستگاه‌های تولید صدای الکترومکانیکی شامل تل‌هارمونیوم، ارگ هموند و گیتار الکتریک می‌باشد. همچنین برای تهیّهٔ صدای کاملاً خالص الکترونیک می‌توان از دستگاه‌های ترمین، سینث‌سایزر و رایانه بهره جست. موسیقی الکترونیک عموماً به صورت بیکلام می‌باشد.

از بزرگترین آهنگسازان موسیقی الکترونیک می‌توانیم از: ژان میشل ژار - تنجرین دریم - رابرت مای - شمالshamall - کوتو - ساش - انیگما - آندره تنه برگر - دارود - اسکوتر و جورجو مورودر و شیلر (گروه) نام ببریم.

موسیقی الکترونیک در ابتدا منحصر به استفاده در موسیقی هنری می‌بود اما در اواخر دههٔ ۶۰ میلادی، با در دسترس قرارگرفتن تکنولوژی موسیقی مقرون به صرفه، موسیقی تهیه شده با استفاده از شیوه‌های الکترونیک تهیهٔ صدا به صورت فزاینده در قلمروی عمومی رو به رشد نهاد.

امروزه موسیقی الکترونیک شامل انواع و زیر سبک‌های فراوانی می‌باشد، محدوده‌ای از هنر موسیقی اکسپریمنتال گرفته تا سبک متداول موسیقی رقص الکترونیک.

دانلود نوحه بیس دار برای ماشین

موسیقی الکترونیک را بیشتر بشناسید

موسیقی ,الکترونیک ,استفاده ,صدای ,تولید ,انواع ,موسیقی الکترونیک ,از دستگاه‌های ,بیشتر بشناسید ,به صورت ,را بیشتر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Shilpa parsigp پارتیشن شیشه ای آموزش آشپزي حرفه اي پونه پلاس سایت سرگرمی و تفریحی . SEO and Pandas شب چراغ ❤ عـــشـقــــ کــــرهــــ♫ ایــــــــ❤